Fujifilm X-T10 Body occasion

Fujifilm X-T10 Body occasion

Artikelnummer: FX-T10B_occ2

Occasion in gebruikte staat.


Wordt geleverd met accu, lader en draagriem.


Fujifilm introduceert de X-T10, het kleinere broertje van de X-T1. Het nieuwe toestel krijgt dezelfde sensor en beeldprocessor, het autofocussysteem en de fotografeersnelheid zijn gelijk. De Fujifilm X-T10 is net als zijn broer gemaakt van aluminium maar de X-T10 is compacter, lichter en daarbij heeft de XT-10 in tegenstelling zijn grote broer een ingebouwde flitser.

Voorraad
Voorraad
€ 399,00
Product Omschrijving

Details

Fujifilm voorziet de X-T10 van dezelfde 16-megapixelsensor en EXR II-processor als de X-T1. De systeemcamera t is een aps-c-cmos-sensor met Fujifilm's speciale X-Trans-ontwerp, waarbij de kleurfilters semi-willekeurig over de chip zijn verspreid. De chip is voorzien van een ultrasoon mechanisme, de trillingen die hiermee veroorzaakt kunnen worden moeten de beeldsensor ontdoen van stofje.

Het iso-bereik begint bij 100 en is in te stellen tot maximaal 51.200. Dat geldt echter alleen voor jpg-bestanden. Fotografeer je in raw, dan kun je net als bij de Fujifilm X-T1 de iso-waarden van 200 tot 6400 gebruiken. Het hybride autofocusysteem combineert contrastdetectie met fasedetectie-focus. Net als bij de X-T1 claimt Fujifilm een scherpsteltijd van 0,08 seconden. De Fujifilm X-T10 wordt voorzien van alle verbeteringen en nieuwe AF-functies die met firmware 4.00 binnenkort ook naar de X-T1 komen.

De elektronische zoeker heeft een vergroting van 0,62 met 2,63 miljoen beeldpunten. Het uitklapbare scherm heeft een diameter van 3-inch en 920.000 beeldpunten. De resolutie is gelijk aan het scherm in de X-T1, het display in topmodel heeft echter een RGBW-indeling met 1,04 miljoen beeldpunten. De extra pixels zorgen voor hogere helderheid. Er zijn diverse hulpmiddelen aanwezig voor handmatige scherpstelling, zoals focus peaking en 'digital split image'.

Fujifilm geeft de X-T10 dezelfde filmmogelijkheden als de X-T1. De maximale resolutie bedraagt 1920x1080 pixels, met keuze uit 60, 50, 30, 25 of 24 fps. Je krijgt volledige handmatige controle over de opnameinstellingen. Ook is er een intervalfunctie en time-lapse-modus aanwezig op de camera. Uiteraard is de camera voorzien van WiFi- functionaliteit. Met de Fujifilm Camera Remote-app (Android en iOS) kun je het toestel op afstand bedienen vanaf een smartphone of tablet.

CMS tab